CREATINE MONOHYDRATE 500g

CREATINE MONOHYDRATE 500g

Cena:
18,50 €
Hodnotenie: nehodnotené
Výrobca: AMINOSTAR
Kód: 056
Dostupnosť:
Skladom

Aminostar Creatine Monohydrate - vhodné pre športovcov.

Podrobný popis produktu Creatine Monohydrate

Aminostar Creatine Monohydrate obsahuje kreatín, ktorý je základným stavebným prvkom pre tvorbu kreatínfosfátu, predstavuje zdroj energie v bunkách, kde tvorí rovnováhu s ATP (adenozíntrifosfát).

Aminostar - prekonávajte svoje hranice! Výrobky značky Aminostar sú odporúčané Medzinárodnou Asociáciou pre naturálnu kulturistiku INBA Europe a Českou spoločnosťou pre naturálny šport.

Aktívne látky:

mg/5 g

g/100 g

Kreatin monohydrát

5000

100

Počet dávok v balení: 100

Priemerné nutričné hodnoty v 100 g výrobku:

 

Energetická hodnota

361 kcal/1510 kJ

Bielkoviny

88,7 g

Sacharidy

< 0,1 g

Tuky

< 0,1 g

Upozornenie: Priaznivého účinku kreatínu sa dosiahne pri dennom príjme 3g kreatínu denne. Prípravok s touto dávkou kreatínu je určený len pre dospelé osoby, ktoré podávajú vysoko intenzívny fyzický výkon. Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Ukladajte mimo dosahu detí. Prípravok nie je určený na používanie ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku!

Účinky: Kreatín podporuje aktuálny výkon, zvyšuje fyzickú výkonnosť pri po sebe idúcich krátkodobých intervaloch vysoko intenzívneho fyzického výkonu.

Zloženie: Kreatín monohydrát

Dávkovanie: Základná dávka je 5 g (1 čajová lyžička). Podáva sa 30 - 60 min. pred výkonom. Dávku rozmiešajte v 2 dl vody alebo ovocnej šťavy.

Pridajte Váš názor

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
           

Zadajte nasledujúci kód:
 
Najpredávanejšie