Anabolic Explosion 200 cps

Anabolic Explosion 200 cps

Cena:
36,95 €
Hodnotenie: nehodnotené
Výrobca: AMIX
Kód: 213
Dostupnosť:
Skladom

Anabolic Explosion je produkt, ktorý bol špeciálne vyvinutý ako silný anabolizér pre podporu produkcie vlastného testosterónu, za účelom zlepšenia psychickej a fyzickej výkonnosti, podporu svalového rastu a rýchlejšej regenerácii. Priaznivo pôsobí na zvýšenie libida. Je vhodný v kombinácii s produktom Nitric Oxid pre zvýšenie krvného toku a produkciu oxidu dusnatého (NO).

Zloženie (6 kapsúl obsahuje): Tribulus Terrestris (40% steroidných saponínov) 1 500mg, želatínová kapsula (želatína, voda, farbivo: oxid titaničitý), Taurín 1 000 mg, L-citrulín Malát 1 000 mg, ZMA ™ (patented Anabolic Mineral Support Formula ) 800mg, HMB (Beta-Hydroxy Beta-MethylButyrate) 500 mg, Saw Palmetto Extrakt 300mg, stabilizátor: hypromelóza (Methocel ®), látky protihrudkujúce stearát horečnatý, oxid kremičitý

Zinok (z monomethioninu a aspartátu) .. 30 mg (200% ODD *) 
Horčík (z citrátu a oxidu hor.) ........... 450 mg (113% ODD *) 
Vitamín B6 (pyridoxín HCL) ............. 10,5 mg (525% ODD *)

* ODD-odporúčaná denná dávka

Priemerné výživné hodnoty v 100 g: 
Energetická hodnota: 342 kcal / 1450 KJ 
Bielkoviny 32,4 g 
Sacharidy 46,8 g 
Tuky 2,8 g

Odporúčané dávkovanie: Denná dávka je 6 kapsúl pred fyzickým výkonom. Zapite dostatočným množstvom vody. V dňoch bez fyzickej aktivity užívajte ráno s jedlom.

Upozornenie: Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25 ° C, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním.

Potravina určená pre zvláštnu výživu. Vhodné pre športovcov a osoby pri zvýšenom telesnom výkone.

Pridajte Váš názor

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
           

Zadajte nasledujúci kód:
 
Najpredávanejšie