BCAA Mega Fuel 6000 - 12 x 150ml

BCAA Mega Fuel 6000 - 12 x 150ml

Cena:
26,50 €
Hodnotenie: nehodnotené
Výrobca: AMIX
Kód: 801
Dostupnosť:
Skladom
Chuť:

AMIX TM BCAA MegaFuel 6000 je extrémne silná tekutá forma esenciálnych aminokyselín BCAA v pomere 2:1:1, doplnená o L-Arginín, Taurín a Beta-alanín (CarnoSyn ®), čo je kombinácia, ktorá dokonale ochráni vaše svaly pred degradáciou, podporí rast svalov, odsunie nástup únavy svalov pri výkone a skráti dobu regenerácie po výkone.

Je všeobecne známe, že pre najvyššiu efektivitu je ideálne dávkovanie aminokyselín ako pred výkonom, tak ihneď po jeho skončení. Preto je produkt Amix TM BCAA Mega Fuel v unikátnej "double shot" ampulke vreckovej veľkosti, s veľmi vysokým obsahom aminokyselín BCAA (6.000 mg), ideálny pre použitie polovice obsahu ampulky pred a druhú polovicu po fyzickom výkone.

Aminokyseliny BCAA (L-Leucín, L-izoleucín a L-Valín) sú základnými stavebnými kameňmi bielkovín a hrajú kľúčovú úlohu v raste a regenerácii svalov. Kombinácia týchto esenciálnych aminokyselín tvorí cca. 33% z celkovej svalovej bielkoviny. BCAA hrajú dôležitú úlohu pri syntéze bielkovín (svalový rast), zvyšujú energetickú hladinu, znižujú únavu svalov a majú anti-katabolické účinky.

L-Arginín podporuje syntézu bielkovín, pomáha znižovať vylučovanie dusíkatých látok z tela a tým zaisťuje nárast svalového objemu. L-Arginín je v tele nevyhnutný pre rast tkanív.

Beta-Alanín (CarnoSyn ®) je neesenciálna aminokyselina podporujúca tvorbu karnozínu vo svalovom tkanive. Navýšením množstva karnozínu vo svalovom tkanive možno u športovcov dosiahnuť výborného zlepšenie výsledkov a omnoho rýchlejšia regenerácia. Beta-Alanín napomáha zabraňovať tvorbe kyseliny mliečnej vo svaloch.

Taurín podporuje koncentráciu pri fyzickom výkone a odiaľuje nástup psychickej únavy. Napomáha stimulovať psychické funkcie.

AMIX TM BCAA MegaFuel 6000 je dosladený sukralózou Splenda ®, a preto je úplne bez cukru a aspartámu!

Pre maximálne efektívnu regeneráciu je vhodné prípravok BCAA Mega Fuel kombinovať s niektorým z radu proteínových a sacharidových prípravkov AmixTM.

Zloženie v 150ml (1 ampulka): čistená voda, L-Leucín 3000mg, L-Valin 1500 mg, L-izoleucín 1500 mg, L-Arginín báza 1000 mg, Beta-Alanín (CarnoSyn ®) 1000 mg, Taurín 1000 mg, regulátor kyslosti: kyselina citrónová, aróma, konzervant: sorban draselný a benzoan sodný, sladidlá: sukralóza Splenda ® a acesulfam K, pyridoxín HCl (vitamín B6)

Priemerné nutričné hodnoty v 100g:
Energetická hodnota: 26 kcal/110, 5 kJ
Bielkoviny 4,28 g, Sacharidy

Odporúčané dávkovanie: Základná denná dávka je 150 ml (1 ampulka). Dávku rozdeľte na 75 ml (1/2 ampulky) pred asi 30-60 min. pred výkonom a 75 ml ihneď po výkone.

Upozornenie: Nevhodné pre deti a mládež do 18 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Nevhodné pri metabolických poruchách so zvýšenou hladinou arginínu. Nevhodné pre diabetikov a osoby s respiračným ochorením (napr.astma), ochorením srdca, ciev, pečene a obličiek a poruchami krvného tlaku. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Prípravok nie je určený na použitie ako náhrada pestrej stravy. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25oC, chráňte pred priamym slnečným žiarením a pred mrazom. Výrobca neručí za škody vzniknuté nevhodným použitím alebo skladovaním. Pred použitím premiešajte.

Pridajte Váš názor

Vaše meno:


Komentár:
Hodnotenie:
           

Zadajte nasledujúci kód:
 
Najpredávanejšie